Začněte svůj příběh s námi

Vyberte si z nabídky

Finanční účetní

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Zpracovává účetní dokumenty společnosti
• Podílí se na zpracování účetní závěrky
• Spolupracuje na tvorbě podkladů pro finanční audit
• Vykonává administrativní práce
• Zpracovává podklady pro úhradu závazků

Požadavky:

• SŠ, VŠ vzdělání, min. 1 rok praxe na obdobné pozici
• Znalost práce na PC, zkušenosti se systémem SAP výhodou
• Schopnost učit se, tj. pracovat na zvládnutí všech agend v rámci účetního oddělení, důslednost, pečlivost a komunikativnost
• Znalost AJ, nebo NJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

•Zajímavé finanční ohodnocení
•Měsíční prémie
•Pololetní bonus
•Roční bonus
•Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit +, MultiSport
•Příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•Příspěvek na masáže
•Vánoční balíček
•Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
•Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
•Týmové akce
•Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Grupo Antolin Turnov s.r.o.