Začněte svůj příběh s námi

Vyberte si z nabídky

PROJEKTOVÝ INŽENÝR LOGISTIKY

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Připravuje podklady pro nové projekty z hlediska logistiky pracovišť, materiálových a informačních toků, skladových ploch a přípravy zdrojů.
• Podílí se na vývoji obalů, vybavení pracovišť manipulační technikou a prostředků pro plynulé zásobování
• Navrhuje a vytváří technické specifikace včetně layoutů
• Zajišťuje obaly pro komponenty i hotové výrobky ve všech fázích projektu
• Podává návrhy na zlepšování a zjednodušení materiálových toků, snížení nákladů a zlepšení ergonomie pracovišť
• Připravuje, vydává a udržuje logistické koncepty a balící předpisy, ve spolupráci s dodavateli a zákazníky

Požadavky:

• Min. SŠ vzdělání, ideálně VŠ technického směru (např. strojní zaměření, výrobní systémy)
• Praxe na obdobné pozici v odvětví automotive výhodou
• Komunikativní znalost Aj
• Znalost MS Office, Autocad, SketchUp
• Znalost 8D procesu, FMEA, Process flow diagramy
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

•Zajímavé finanční ohodnocení
•Měsíční prémie
•Pololetní bonus
•Roční bonus
•Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit +, MultiSport
•Příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•Příspěvek na masáže
•Vánoční balíček
•Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
•Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
•Týmové akce
•Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Grupo Antolin Turnov s.r.o.