Začněte svůj příběh s námi

Vyberte si z nabídky

PROGRAMÁTOR ROBOTŮ A ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náborový příspěvek 30.000,- Kč

Náplň práce:

• Identifikuje poruchy strojního cyklu strojů a zařízení
• Operativně odstraňuje závady
• Provádí úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků
• Zálohuje programy a receptury
• Specifikuje náhradní díly a jejich počty
• Zúčastňuje se přejímek nových strojů a zařízení
• Spolupracuje s odd. technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

Požadavky:

• VŠ/USO se specializací elektro
• Praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici, ideálně v automotive
• Vyhláška 50 § 6
• Znalost programování PLC, STEP 7, Win CC, BaR podmínkou
• Znalost programování robotů ABB, SEPRO výhodou
• Znalost AJ výhodou
• Flexibilita a ochota vysokého nasazení, ochota práce na směny
• ŘP skupiny B

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Měsíční prémie
• Čtvrtletní bonus
• 13. plat
• Motivační programy
• Systém zaměstnaneckých benefitů, Benefit +, Multisport
• Příspěvek na stravování, jídelna - velký výběr obědů a večeří
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na masáže
• Vánoční balíček
• Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
• Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte
• Týmové akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá), Angličtina (základní)

Zadavatel