Začněte svůj příběh s námi

Vyberte si z nabídky

MISTR ÚDRŽBY / PROGRAMÁTOR

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

NABÍZÍME:

  • základní mzda + měsíční bonus
  • roční bonus až 25% z roční základní mzdy
  • bonus na dovolenou 5000 Kč
  • bonus na Vánoce 7000 Kč
  • stravenky 100 Kč (55 příspěvek zaměstnavatele)
  • předplacené náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever)
  • práci v jednosměnném režimu

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • vzdělání: ÚSO / SŠ elektro - Vyhl. 50, min.§ 6
  • praxe: 3 roky praxe vč. vedení a řízení podřízených v údržbě a praxe v programování
  • IT dovednosti / znalosti: znalost SAP výhodou, programování PLC, robotických zařízení, atp.
  • řidičské oprávnění: sk. B
  • dobré komunikační, organizační schopnosti a samostatnost
  • schopnost řídit lidi
  • silná orientace na výsledky a na zákazníka
  • schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
  • ochota učit se nové věci
  • schopnost zvládat stres

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajišťuje vedení přiděleného úseku údržby
  • řídí a dohlíží na práci svých podřízených
  • plánuje preventivní údržbu a dohlíží na její provádění
  • provádí plánování oprav
  • vytváří a udržuje SW vybavení strojního zařízení - případně provádí jejich úpravy
  • provádí zaškolení seřizovačů robotických zařízení a provozních elektrikářů
  • specifikuje náhradní díly a jejich počty na skladě ND a odpovídá za hospodaření s nimi
  • je odpovědný za dodržování termínů, kvality a vedení evidence o provedených preventivních prohlídkách a opravách
  • zúčastňuje se přejímek nových strojů a zařízení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Svárovská 696, 463 03  Stráž nad Nisou-Stráž nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

38000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel