Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Vedoucí výrobního týmu

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Náplň práce:

  • Řídí tým operátorů výroby a seřizovačů
  • Zodpovídá za provádění činnosti týmu
  • Zodpovídá za stroje a zařízení v rámci svěřeného pracoviště
  • Zodpovídá za dodržování kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času.
  • Provádí uvolňování výroby II. stupněm výroby

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání
  • Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
  • Vysoký stupeň pracovního nasazení a zodpovědnosti
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Týmový hráč
  • ŘP skupiny B
  • Práce ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, slevy atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Komenského 30, 507 23  Libáň-Libáň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel