Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Operátor výroby

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Náplň práce:
• Obsluha výrobního zařízení na základě stanovených výrobních postupů
• Opracování výrobků
• Balení výrobků
• Plnění požadavků zákazníka
• Plnění dalších úkolů dle požadavku nadřízeného

Požadujeme:
• Vyučení
• Spolehlivost, pracovitost
• Ochota týmové práce
• Práce na směny (třísměnný / nepřetržitý provoz/ 18 ti směnný)
• Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětský letní tábor, stravenky, atp.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní smlouva na dobu určitou
  • Místo výkonu práce Lipovka (okres Rychnov nad Kněžnou)

Informace o pozici

Místo pracoviště

130, 516 01  Rychnov nad Kněžnou-Lipovka, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel