Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Metrolog/Měrový technik

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Zajišťuje činnosti nutné pro řízení laboratoře GAT podle směrnice a nominace, zodpovídá za správu měřidel a měření
• Zajišťuje veškeré činnosti související s řízením kontrolních a zkušebních prostředků
• Spolupracuje na hodnocení dodavatelů - služeb / kalibrací
• Zodpovídá za identifikaci a evidenci měřidel a kontrolních prostředků pro sériovou i předsériovou výrobu. Zodpovídá za správnost provedených měření v laboratoři a na 3D a další

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Praxe na obdobné pozici v automotive alespoň 2 roky
• AJ na komunikativní úrovni
• Řidičský průkaz „B“
• Znalost měřící techniky a metrologie - vítáme
• Znalost výpočtů způsobilosti měřidla, metody měření a nejistoty měření - vítáme
• znalost výkresové dokumentace a příslušných norem,
• základy CAD/CAM, základy SPC

Nabízíme:

Nabízíme:
•Zajímavé finanční ohodnocení
•Měsíční prémie
•Pololetní bonus
•Roční bonus
•Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit +, MultiSport
•Příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•Příspěvek na masáže
•Vánoční balíček
•Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
•Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
•Týmové akce
•Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel