Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Skladník/skladnice

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Náplň práce:
• Manipulace s výrobky, polotovary, obaly
• Vychystávání, značení a skenování obalových jednotek s výrobky
• Provádění fyzické inventury skladů
• Vytváření expedičních dokladů k dodávkám

Požadujeme:
• SOU
• Platný průkaz VZV minimálně 1 rok
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Samostatnost, cílevědomost, spolehlivost
• Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
• Vysoký stupeň pracovního nasazení a zodpovědnosti

Nabízíme:
• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, stravenky, masáže, slevy atd.)
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

130, 516 01  Rychnov nad Kněžnou-Lipovka, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel