Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Skladník

GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o.,

Hlavní pracovní náplň:

- nakládka, příjem, vykládka materiálu
- zásobování výrobních linek materiálem
- provádění veškerých skladových operací
- práce se scannerem, evidence materiálu v systému
- řízení VZV

Požadujeme:

- střední odborné vzdělání (výuční list)
- platný VZV průkaz, zkušenosti s řízením VZV
- praxe ve výrobní automotive společnosti výhodou
- zdravotní stav bez omezení
- uživatelská znalost MS Office
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku, schopnost pracovat a komunikovat v týmu

Nabízíme:

- nástupní hrubá mzda od 25.000,- Kč - 28.000,- Kč dle pracovních zkušeností. Hrubá mzda je složena ze základní měsíční mzdy, měsíčního bonusu, docházkového bonusu, příplatků.
- nástup ihned do KMENOVÉHO stavu
- uchazeči s praxí možnost rychlého mzdového růstu (individuální posouzení)
- příspěvek zaměstnavatele na stravování 55Kč / směna
- 13. plat
- podpora týmových aktivit
- firemní benefity
(5 týdnů dovolené, sportovní, kulturní akce, akce pro rodiny s dětmi, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních jubilejních 1.500 – 15.000 Kč),
- příspěvek na dovolenou či rekreační vyžití až 12.000 Kč ročně
- odměna za doporučení nového kolegy až 10.000 Kč
- třísměnný provoz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Rovince 912, 720 00  Ostrava-Hrabová, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-28000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

GRUPO ANTOLIN OSTRAVA s.r.o.