Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Vstupní kontrola

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Zabezpečuje činnosti spojené s kontrolou nakupovaných výrobků
• Provádí vstupní kontrolu nakupovaných materiálů včetně záznamů výsledků
• Zodpovídá za identifikaci neshodných přímých materiálů
• Provádí laboratorní zkoušky dle požadavků kontrolních směrnic pro nakupované materiály
• Spolupráce při řízení skladu neshodných výrobků určených k reklamaci dodavatelům
• Vystavuje reklamace v systému SAP a spolupracuje na jejich vyřešení

Požadavky:

• SŠ vzdělání/výuční list
• Praxe na obdobné pozici v automotive nebo min. 1 rok ve výrobě GAT
• PC – MS Office
• Řidičský průkaz „B“
• Spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup
• AJ výhodou

Nabízíme:

•Zajímavé finanční ohodnocení
•Měsíční prémie
•Pololetní bonus
•Roční bonus
•Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit +, MultiSport
•Příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•Vánoční poukaz
•Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
•Týmové akce
•Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 316, 293 01  Mladá Boleslav-Čejetičky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel