Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Operátor skladník

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Náplň práce:

  • Zaváží díly do skladů, dodržuje layouty
  • Provádí kontrolu dílů
  • Kontroluje neporušenost obalů
  • Prakticky využívá FIFO
  • Orientuje se na skladě a na pracovištích
  • Obsluhuje vysokozdvižné vozíky
  • Provádí manipulaci a skenování dle požadavků

Požadujeme:

  • SOU
  • Platný průkaz VZV + praxe
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (nepřetržitý provoz)
  • Samostatnost, cílevědomost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Komenského 30, 507 23  Libáň-Libáň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel