Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Mechanik Elektronik

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Hledáte zajímavou práci v údržbě a nebojíte se učit nové věci? Vyhovuje Vám práce na napřetžitý režim krátky - dlouhý týden?
Tak právě pro Vás je tento inzerát určen.

Náplň práce:

  • Identifikace poruchy strojního cyklu strojů a zařízení
  • Operativní odstraňování závad strojů a zařízení
  • Preventivní prohlídky a opravy strojů a jejich evidence
  • Odpovědnost za plnění požadavků dle příslušných norem

Požadavky:

  • Zkušenosti v oblasti údržby strojů, vyhláška 50, § 6
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Ochota práce v nepřetržitém režimu (dvanáctihodinové směny, krátký a dlouhý týden)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční prémie
  • Čtvrtletní bonus a 13. plat
  • Motivační programy
  • Karty Benefit +, Multisport
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Vánoční poukázky
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
  • Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel