Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Mechanik elektro

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Náplň práce:

• Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
• Výroba a montáž různých elektrických prvků
• Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
• Preventivní údržba strojů a zařízení
• Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
• Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
• Spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách

Požadujeme:

• ÚSO v oboru elektro (slaboproud výhodou)
• Vyhláška 50 §5, 6 a vyšší
• Praxe v opravách elektrických zařízení
• Dobrá orientace v technické dokumentaci
• Znalost práce na PC
• Znalost automatizace
• ŘP skupina B
• Znalost NJ/AJ výhodou

Nabízíme:

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, slevy atd.)
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí
• Práce v nepřetržitém provozu
• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

130, 516 01  Rychnov nad Kněžnou-Lipovka, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel