Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

INŽENÝR KVALITY – zákaznická kvalita

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

NABÍZÍME:

- základní mzda + měsíční bonus
- roční bonus až 25% z roční základní mzdy
- bonus na dovolenou 5000 Kč
- bonus na Vánoce 9000 Kč
- stravenkový paušál 66 Kč = odpovídá stravence v hodnotě 120 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 650 Kč
- home office v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
- 5 týdnů dovolené
- místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever)

NÁPLŇ PRÁCE:

- odpovídá za plnění specifických požadavků zákazníka pro projekty ve své kompetenci
- pracuje s portálem zákazníka dle jeho požadavků
- odpovídá za přípravu zákaznických auditů a kontrolu provádění a účinnosti všech nápravných opatření
- trvale sleduje a vykazuje kvalitu u zákazníka a navrhuje nápravná opatření
- je kontaktní osobou pro případ vzniku kvalitativních problémů u zákazníka
- odpovídá za včasné a průkazné řešení zákaznických reklamací a jejich dokumentaci
- řídí přípravu 8D reportů, akčních plánů a sleduje plnění nápravných opatření při zásadních problémech s kvalitou u zákazníků
- vyhodnocuje účinnost provedených opatření

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

- vzdělání: SŠ technického směru nebo VŠ technického směru (pozice vhodná pro absolventy)
- jazykové znalosti: NJ na B2 úrovni, AJ výhodou
- IT dovednosti / znalosti: MS Office, SAP výhodou
- řidičské oprávnění: skup. B
- základní znalost nástrojů řízení jakosti (8D report, paretova analýza)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- dobré komunikační, organizační, plánovací schopnosti, analytické myšlení
- silná orientace na výsledky a na zákazníka
- schopnost zvládat stres

Informace o pozici

Místo pracoviště

Svárovská 696, 463 03  Stráž nad Nisou-Stráž nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.