Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Specialista nákupu

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Jedná s dodavateli
• Zpracovává podklady pro výběr a hodnocení dodavatelů dle platných norem a směrnic GA
• Zodpovídá za objednávání náhradních dílů, pomocného materiálu a služby na základě žádostí
• Zodpovídá za uzavírání rámcových smluv a jejich roční aktualizaci
• Připravuje a vyhodnocuje výběrová a poptávková řízení
• Provádí hodnocení dodavatelů, měsíční přehledy dle metodiky IATF 16949
• Vystavuje a odesílá objednávky na základě podepsaných žádostí a obdržených autorizací
• Vyjednává potenciál úspor v oblasti nákupu
• Naplňuje úsporový program, hledá vhodné potenciály či nové zdroje

Požadavky:

• Znalost obecných standardů nákupu
• Základní znalost obchodního zákoníku a jeho novel
• MS Office – uživatelsky
• AJ – znalost vítána
• ŘP sk. B - aktivně

Nabízíme:

•Zajímavé finanční ohodnocení
•Měsíční prémie
•Roční bonus
•Motivační programy
•Systém zaměstnaneckých benefitů
•Příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•Vánoční poukaz
•Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel