Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

VÝMĚNÁŘ / ČISTIČ NÁSTROJŮ

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

NABÍZÍME:

  • základní mzda + měsíční bonus
  • 13. mzda
  • bonus na dovolenou 5000 Kč
  • bonus na Vánoce 9000 Kč
  • stravenkový paušál 66 Kč (odpovídající hodnotě stravenky 120 Kč)
  • předplacené náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever)
  • práci ve třísměnném režimu
  • školení na získání potřebných oprávnění zajistíme

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • vzdělání: ÚSO
  • praxe: 2 roky
  • výhodou oprávnění (pokud nejste držitelem, zajistíme školení, podmínkou je jen manuální zručnost): VZV, jeřádník, vazač
  • znalost TPM
  • orientace v systému skladování a evidence forem výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti a samostatnost
  • silná orientace na výsledky a na zákazníka
  • schopnost zvládat stres

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění natopení forem dle plánu dříve, než proběhne výměna forem
  • provádění výměny forem dle stanoveného postupu layoutu linek
  • čištění nástrojů
  • práce ve směnném provozu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Svárovská 696, 463 03  Stráž nad Nisou-Stráž nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.