Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

vedoucí údržby

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

NABÍZÍME:

  • základní mzda + měsíční bonus
  • služební vozidlo a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • roční bonus
  • bonus na dovolenou
  • bonus na Vánoce
  • stravenkový paušál 66 Kč (odpovídající hodnotě stravenky 120 Kč)
  • náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba

NÁPLŇ PRÁCE:

  • modernizace fungování úseku údržby dle aktuálních potřeb
  • odpovědnost za všechny části údržby (strojní a elektro údržba, nástrojaři, seřizovači WJ a lepících center, výměnáři a čističi forem a sklad ND)
  • plánování údržby, preventivní údržba, řízení budgetu na údržbě
  • sledování nákladů na opravy strojů a zařízení, jednání s dodavateli
  • spoluodpovědnost za implementace nových technologií společně s manažerem technologie
  • vedení a motivace mistrů na údržbě a dalších pracovníků úseku a delegování úkolů a kontrola jejich provádění

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • vzdělání: SŠ / VŠ elektro nebo jiného technického zaměření
  • praxe: 5 roky
  • IT dovednosti / znalosti: znalost práce s Palstatem a SAP výhodou
  • řidičské oprávnění: sk. B,
  • vyhláška č. 50, § 6 a výše výhodou
  • znalost robotiky, hydrauliky a pneumatiky
  • skvělé analytické schopnosti a pečlivost a cit jak pro manuální i administrativní činnosti
  • chuť něco měnit a změnit

Informace o pozici

Místo pracoviště

Svárovská 696, 463 03  Stráž nad Nisou-Stráž nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel