Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Seřizovač vstřikolisů

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Seřizovač - vstřikolisů

Máte zkušenosti se vstřikováním plastu, nebo je chcete získat a posunout se ve své profesi? Jste zkušený seřizovač nebo právě po škole? Práci máme pro oba.

Získáte:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13.plat a čtvrtletní bonus ve výši až 2.700,-
  • Benefitní program karta Benefit plus, docházkový bonus, bonus za pracovní výročí, narození dítěte a životní jubilea.
  • Ohodnocení dobrých nápadů

• Karta Multisport za 150,-Kč měsíčně.
• Firemní akce

  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
  • Příspěvek na stravu - plně vybavená kantýna
  • Vánoční balíček

Náplň práce:

  • Kontrola a úprava parametrů nastavení strojů
  • Preventivní prohlídky strojů
  • Drobné opravy a úpravy strojních zařízení
  • Zajištění plynulosti výroby
  • Optimalizace výroby
  • Spolupráce s technologií a údržbou

Požadavky:

  • SOU, SŠ vzdělání
  • Praxe a zkušenost se vstřikolisy je výhodou
  • Ochota práce v nepřetržitém pracovním režimu ( krátký dlouhý týden)
  • Základní znalost práce na PC
  • Jeřábnický kurz a průkaz VZV výhodou ( možno doškolit)
  • Schopnost zvládat stresové situace, komunikativnost, zručnost, flexibilita

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

27000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel