Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Nástrojař opravny forem

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Náplň práce:

• Provádí opravy a úpravy forem a ostatních nástrojů a přípravků dle dokumentace včetně montáže
• Zúčastňuje se zkoušení a optimalizace nových nástrojů a technologií
• Provádí plánovanou preventivní a prediktivní údržbu nástrojů
• Podílí se na výrobě a evidenci náhradních dílů pro nástroje
• Vede dokumentaci týkající se nástrojařských činnosti

Požadujeme:

• ÚSO v oboru
• Znalost a praxe v oboru nástrojař, obrábění kovů
• Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
• Ochota, vstřícnost, aktivita
• Zodpovědnost, pečlivost
• Práce ve směnném provozu
• ŘP skupina B

Nabízíme:

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, stravenky, masáže, slevy atd.)
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

130, 516 01  Rychnov nad Kněžnou-Lipovka, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel