Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Technik kvality

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Řízení neshodných výrobků, zajišťování plánování zkoušek, analýzy neshod a návrhů opatření
• Zpracování měsíčních reportů (náklady na nekvalitu, interní/externí zmetkovitost)
• Řízení dokumentů a záznamů kvality, spolupráce na tvorbě dokumentace na podporu procesu
• Zajišťování laboratorních zkoušek, používání referenčních vzorků a jejich aktualizace
• Udržování vzorků vzhledově významných dílů, kontrola jejich kompletnosti a aktuality
• Komunikace se zákazníkem, případně s dodavateli

Požadavky:

• VŠ nebo SŠ s praxí 3-5 let
• 2 roky praxe na obdobné pozici
• Znalost AJ, případně NJ
• Znalost MS Office, SAP
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

•Zajímavé finanční ohodnocení
•Měsíční prémie
•Pololetní bonus
•Roční bonus
•Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit + MultiSport
•Příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•Příspěvek na masáže
•Vánoční poukaz
•Týmové akce
•Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel