Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Péče o zákazníka s němčinou

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 90.000,-

Hledáte práci v dobrém kolektivu, který umí táhnout za jeden provaz a ještě se chcete nechat hýčkat náborovým příspěvkem? Jste zapálení do nových výzev a dokážete je dotáhnout až po implementaci v provozu, tak potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- Reprezentuje firmu u zákazníka v oblasti kvality
- Zajišťuje hodnocení a spokojenost zákazníka
- Řeší reklamace a nápravná opatření
- Zpracovává plán zkoušek výrobků v sériové výrobě
- Zajišťuje další činnosti v oddělení kvality

Požadavky:

- min. 2 roky na obdobné pozici
- komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
- znalost koncernových zákaznických portálů (reklamace, vzorkování...)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- analýza 3D protokolů
- schopnost používat základní měřidla
- nástroje řízení jakosti - (APQP,  FMEA,  QFD, DOE, 8D report...)
- řidičský průkaz
- MS Office

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Měsíční prémie
- Roční bonus
- Motivační programy
- Systém zaměstnaneckých benefitů
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- Vánoční poukaz
- Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel