Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Předsériový logistik dispozic

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Zodpovědnost za včasné zajištění základního materiálu pro výrobu
• Zabezpečení správy bezpečnostních zásob základního materiálu
• Zastřešení dispoziční činnosti v rámci komunikace s dodavateli a řešení problémů s dodávkami
• Návrh úprav v podmínkách, logistických konceptech a balících předpisech
• Koordinace náběhu produkce nových výrobků ve vztahu na skladové zásoby a na požadavky zákazníka
• Komunikace se zákazníkem
• Vytváří plán dodávek zákazníkovi v před-sériové fázi pro vedoucího projektu
• Nastavuje systém pro dodávky náhradních dílů
• Odpovídá za vyřizování logistických reklamací

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe min. 1 rok na obdobné pozici v odvětví automotive
• Komunikativní znalost Aj, případně Nj
• Znalost MS Office, znalost SAP, SketchUp a ACad výhodou
• Znalost Fifo, Kanban, JIT/JIS, Pareto výhodou
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení
Měsíční prémie
Pololetní bonus
Roční bonus
Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit +, MultiSport
Příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené
Příspěvek na masáže
Vánoční poukaz
Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu
Týmové akce
Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel