Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Interní auditor

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

- Plánování a provádění auditu procesů, výrobků, flash auditů
- Zpracování a řízení dokumentace k auditům procesním/výrobkovým
- Řízení záznamů u auditů
- Přijímání opatření k výsledkům auditu, jejich zavádění a kontrola účinnosti
- Spolupráce při stanovení cílů oddělení
- Analytická činnost v rámci zajištění procesní a výrobkové kvality
- Interní školení

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Řidičský průkaz „B“
- Znalost AJ
- Základní znalosti kvalitářských norem IATF 16949, ISO/IEC 17 025, VDA 6…
- Znalost nástrojů řízení jakosti (FMEA, QFD, 8D report atd…)
- Znalost metodiky provádění procesního auditu dle VDA 6.3 a auditu výrobku dle VDA 6.5

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Měsíční prémie
- Roční bonus
- Motivační programy
- Systém zaměstnaneckých benefitů
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- Vánoční poukaz
- Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel