Přeskočit na hlavní obsah

Začněte svůj příběh s námi

Koordinátor BOZP

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Náplň práce:

• Koordinace veškerých činností v rámci systému BOZP
• Řízení interních prověrek BOZP a PO
• Realizace interních systémových auditů v oblasti BOZP, zpracování výsledků auditů a kontrola plnění nápravných opatření k výstupům z interního auditu
• Spolupráce s auditory zákazníka či certifikačních společností při auditech společnosti GA Turnov
• Řízení a koordinace akcí k prevenci a minimalizaci vzniku mimořádných událostí v oblasti BOZP
• Řízení akcí k odstranění důsledků havárií a mimořádných událostí
• Realizace školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO a ŽP

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Řidičský průkaz „B“
• Znalost AJ (alespoň základní úroveň)
• OZO (odborně způsobilá osoba v prevenci a hodnocení rizik)
• Znalost norem IATF 16949, BOZP dle ISO 45001,
• Znalost legislativních požadavků v oblasti ŽP a BOZP

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Měsíční prémie
• Pololetní bonus
• Roční bonus
• Systém zaměstnaneckých benefitů, karty Benefit +, MultiSport
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na masáže
• Vánoční poukaz
• Týmové akce
• Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 3000, 511 01  Turnov-Turnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel