Představujeme vám závod ve stráži nad nisou

Navštivte náš závod pomocí virtuální prohlídky. Podívejte se na seznam benefitů a na aktuální volná místa v lokalitě Stráž nad Nisou.....

O našem závodu grupo antolin bohemia

Grupo antolin bohemia

Jsme součástí nadnárodní španělské společnosti, která nabízí špičková řešení pro automobilový interiér. Grupo Antolin Bohemia je vůbec první společností skupiny Grupo Antolin, která byla v České republice založena roku 1992, má tedy nejdelší tradici v působení na českém pracovním trhu.

Společnost Grupo Antolin Bohemia je předním dodavatelem stropních panelů a celosvětově dodává zákazníkům prémiových značek, jako jsou např. Maserati, Land Rover, Volvo, BMW, Audi, VW a Škoda. Pracoviště společnosti Grupo Antolin Bohemia jsou umístěny do 3 lokalit – Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec - Sever), kde se nachází sídlo společnosti, Chrastava a Kosmonosy.

V Chrastavě se soustředíme na výrobu s chemickými procesy – konkrétně vyrábíme polyuretanovou pěnu. Areál společnosti využíváme také jako logistické centrum pro skladování vstupního materiálu a hotové výroby, pro výrobu náhradních dílů a přebalování volných komponentů.

V libereckém závodě (Stráž nad Nisou) se zabýváme výrobou stropních panelů bez finálních montáží (dodávané kanbanovým způsobem zejména do GA JIT center) a stropních panelů včetně finálních montáží (dodávané JIS způsobem koncovým zákazníkům – automobilkám BMW, Audi a VW).

V Kosmonosech máme vlastní JIS centrum, kde se provádí finální montáž komponentů na stropní panely vyrobené v libereckém závodě a ty jsou pak sekvenčně dodávány na výrobní linku Škoda Auto.V současnosti zaměstnáváme ve všech závodech přibližně 350 kolegyň a kolegů, a patříme k významným společnostem regionu s mezinárodním přesahem.

Virtuální

prohlídka

Nabídka pozic

Stráž nad Nisou

Benefity

na co se u nás můžete těšit

Kromě klasických benefitů nabízíme našim zaměstnancům především možnost být přímo u toho, když vzniká nový projekt a díl pro nový model automobilu těch nejznámějších automobilových značek. U nás získají příležitost všichni, kteří chtějí pracovat s technologiemi, které nejsou úplně běžné a s materiály, které jsou méně časté.

 • Příspěvek na stravování - stravenky
 • Bonus
  dovolená
 • Bonus
  Vánoce
 • Roční bonus
  13. mzda
 • Bonus za naplnění
  pracovního fondu
  (směnové provozy)
 • Vitamínové balíčky
  Očkování
 • Vánoční
  balíčky
 • 5 týdnů
  dovolené
 • Sick days
  Homeoffice
  Náhradní volno
 • Pružná pracovní doba
  pro nesměnující provozy

Příběhy našich kolegů

Naše společnost dává příležitost všem zaměstnancům rozvíjet svůj talent, pracovně růst či jinak se pracovně prosazovat. Mohli bychom jmenovat řadu příkladů z minulosti i současnosti.

Já osobně jsem začínal v naší společnosti jako výrobní dělník na výrobní lince projektu Porsche Cayenne a VW Touareg, následně jsem se stal mistrem výrobní linky pro Porsche, VW, AUDI a v době stěhování společnosti do nového objektu ve Stráži nad Nisou jsem se stal směnovým supervizorem. Po 3 letech přišla nabídka zužitkovat zkušenosti s řízením výroby v oddělení logistiky na pozici plánovače výroby.

V GAB pracuji 14let a jsem rád, že mohu být jeho součástí, protože práce je velmi zajímavá. Baví mě pracovat v dobrém kolektivu, který dokáže řešit složité situace, dokáže najít společnou cestu a dává lidem příležitosti se rozvíjet. Je to přesně to, co bych jako uchazeč o zaměstnání od svého nového zaměstnání očekával a proč bych se rozhodl pracovat právě v Grupo Antolin Bohemia.

Jakub
specialista plánování výroby

Kontakty

Kde nás najdete?

Hlavní závod

Stráž nad Nisou
Svárovská 696,
Průmyslová zóna Liberec – Sever
463 03 Stráž nad Nisou

ibh_nabory@grupoantolin.com

Pobočky

Chrastava:
U Nisy 108, 463 31 Chrastava

Kosmonosy:
Průmyslová 1262 (DC3/C),
D+D park, 293 06 Kosmonosy